grafpeer projekt

Grafpeer Projekt

czyli kilka zdań o nas...

Firma Grafpeer Projekt powstała w 2016 roku... jednak posiadane doświadczenie związane z projektowaniem materiałów graficznych sięga "troszkę" dalej, pierwsze realizacje pojawiły się ponad kilkanaście lat temu :). "Dla klienta oraz z pasją do projektu" to priorytet, któremu podporządkowane są wszystkie realizowane zlecenia. Mimo krótkiego okresu działalności firmy, wielu klientów indywidualnych i firm skorzystało z usług, które świadczymy w ramach naszej pracy. Klienci, którzy nam zaufali i zlecili wykonanie projektów, powracają z kolejnymi zleceniami - co jest dowodem na to, że jesteśmy nastawieni na zadowolenie klienta z jakości wykonanego projektu, obsługi oraz czasu relizacji. Jeżeli potrzebujecie Państwo projektu... zapraszamy do kontaktu oraz dołączenia do grupy zadowolonych klientów, którzy dotychczas skorzystali z naszych usług.

oraz o tym, co robimy...

projekty graficzne

Projektowanie grafiki...

Projektujemy materiały reklamowe (i nie tylko) na potrzeby druku i stron www (m.in. bilbordy, banery, plakaty, roll-up`y, foldery reklamowe, katalogi, broszury, ulotki...), materiały graficzne na samochody, różnego rodzaju urządzenia, opakowania i wiele więcej. Posiadamy bogatą bazę własnych zdjęć, które wykorzystujemy na potrzeby projektowe, co niejednokrotnie znacznie zmiejsza koszty zakupu zdjęć (do użytku komercyjnego) przez klientów. W wielu przypadkach, na życzenie klienta, możemy wykonać niezbędny materiał foto do projektu.

identyfikacja wizualna

Wizerunek marki...

Projektujemy materiały identyfikacji wizualnej: loga (wykonujemy także wektoryzację plików rastrowych), księgi znaku, druki firmowe, papier firmowy do korespondencji, wizytówki, komplety materiałów graficznych na spotkania biznesowe lub konferencje... Tworzymy edytowalne materiały do wykorzystania w MS Office®: szablony, prezentacje, druki użytkowe z indywidualną grafiką...

strony www

Budowa stron www

Tworzymy responsywne strony www w oparciu o systemy CMS (system zarządzania treścią, z panelem administarcyjnym), łącznie z instalacją w środowisku produkcyjnymz niezbędnym oprogramowaniem monitorujacym. Strony oparte na CMS można szybko rozbudowywać oraz aktualizować zawarte treści (lub dodawać nowe) ...dla tych, co chcą sami zarządzać treściami na stronie w dalszym czasie, a nie znają się na budowie stron - idealne rozwiązanie.

Informacje dodatkowe: wystawiamy faktury VAT. Dla osób i firm, z którymi współpracujemy na stałe i realizujemy dużo częściowych projektów, istnieje możliwość rozliczenia zbiorczego ( za dany okres rozliczeniowy ) na jednym dokumencie sprzedaży. Formy płatności: gotówka, przelew.

W krótkim czasie działalności firmy zrealizowaliśmy już ponad:

projektów

Dlaczego my ?

Grafpeer Projekt to doświadczenie, realne ceny, szybkie terminy, dbałość o jakość wykonanej usługi oraz świadomość, kto jest najważniejszy... pracujemy na legalnym oprogramowaniu Adobe Creative Cloud® i CorelDRAW® oraz używamy materiałów z oficjalnych źródeł, dbając o warunki licencji... dlatego sprawdź nas i przekonaj się, że to był dobry wybór !

Kontakt z nami

telefon+ 48 602 174 079

komunikatorGG 59500848

e-mailkontakt@grafpeer.pl

adresMałochwiej Duży 44A
22-300 Krasnystaw

Social media

facebook icotwitter icogoogleplus ico

Formularz kontaktowy

wiadomość...

Dodatkowe informacje

vatVAT EU PL5641198004

bankKonto bankowe:

ING Bank Śląski S.A.
67 1050 1953 1000 0092 2683 2674

SWIFT/BIC INGBPLPW

Zapraszamy !