Formularz kontaktowy

Zapraszamy do kontaktu z nami.
Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami (szczególnie dotyczących przetwarzania danych osobowych) przed wysłaniem wiadomości. Z góry dziękujemy!

grafpeer projekt bg mini 02 1

Aby wysłać wiadomość należy wypełnić wszystkie wymagane pola (oznaczone gwiazdką) oraz zgodnie z aktualnymi wymaganiami dotyczącymi ochrony danych osobowych należy zapoznać się i zaakceptować treści (zaznaczając checkbox`y poniżej formularza) dotyczące zasad postępowania z danymi przekazanymi w formularzu kontaktowym przez GRAFPEER Projekt. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ww. zapraszamy do kontaktu telefonicznego.
Dodatkowe info: Po wysłaniu wiadomości otrzymasz automatyczną odpowiedź zwrotną na Twój e-mail zawierającą wszystkie przesłane treści za pomocą nw. formularza, natomiast na zadane pytania odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe. Prosimy o wpisywanie poprawnego adresu e-mail, w przeciwnym wypadku nie będziemy mogli odesłać odpowiedzi (lub trafi do osoby nieupoważnionej, łącznie z automatyczną wiadomością zwrotną).
Zapytania o wyceny. W przypadku pytania o wycenę projektu graficznego prosimy o podawanie jak najwięcej szczegółów dotyczących zlecenia. Jeżeli nie będzie wystarczających informacji do wyceny pozwolimy sobie przesłać zapytanie o dodatkowe szczegóły lub zadzwonimy (jeżeli nr telefonu będzie podany w formularzu).

Imię i nazwisko / Nazwa*
0 (Maks. 100 Znaków)
E-mail*
Telefon kontaktowy
Temat wiadomości*
Strona www
Twoja wiadomość*
0 (Maks. 1000 Znaków)
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytania w formularzu kontaktowym. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu, możliwości poprawiania lub żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania przesłanego przez formularz kontaktowy. Administratorem Twoich danych osobowych będzie GRAFPEER Projekt Robert Powroźnik, e-mail: kontakt@grafpeer.pl. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Polityka prywatności*

Zapoznałem/am się z polityką prywatności na stronie grafpeer.pl.

Wyślij wiadomość

Jak lubisz okazje...

Zapisz się, a otrzymasz wiadomość gdy tylko coś udostępnimy.
Nie rozsyłamy spamu, bo sami go nie lubimy! Gwarantujemy tylko konkretne informacje, bez jakichkolwiek ofert "co chwila".

Info: na podany e-mail otrzymasz wiadomość z prośbą potwierdzenia podanego adresu. Tylko potwierdzony e-mail aktywuje newsletter (weryfikacja dwuetapowa).

Szczegóły dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

.

grafpeer.pl

telefon +48 602 174 079 | komunikator GG 59500848 | e-mail kontakt@grafpeer.pl
VAT EU PL5641198004 | Konto bankowe ING Bank Śląski S.A. 67 1050 1953 1000 0092 2683 2674