Kto pyta, nie błądzi...

Kto pyta, nie błądzi...

Nie znalazłeś odpowiedzi w interesującej Cię kwestii? Wyślij wiadomość, chętnie udzielimy odpowiedzi.

Formularz kontaktowy

Zapraszamy do kontaktu z nami. Aby wysłać wiadomość należy wypełnić wszystkie wymagane pola (oznaczone gwiazdką) oraz zgodnie z aktualnymi wymaganiami dotyczącymi ochrony danych osobowych należy zapoznać się i zaakceptować treści (zaznaczając checkbox`y poniżej formularza) dotyczące zasad postępowania z danymi przekazanymi w formularzu kontaktowym przez GRAFPEER Projekt. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ww. zapraszamy do kontaktu telefonicznego.
Dodatkowe info: Po wysłaniu wiadomości otrzymasz automatyczną odpowiedź zwrotną na Twój e-mail zawierającą wszystkie przesłane treści za pomocą nw. formularza, natomiast na zadane pytania odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe. Prosimy o wpisywanie poprawnego adresu e-mail, w przeciwnym wypadku nie będziemy mogli odesłać odpowiedzi (lub trafi do osoby nieupoważnionej, łącznie z automatyczną wiadomością zwrotną).
Zapytania o wyceny. W przypadku pytania o wycenę projektu graficznego prosimy o podawanie jak najwięcej szczegółów dotyczących zlecenia. Jeżeli nie będzie wystarczających informacji do wyceny pozwolimy sobie przesłać zapytanie o dodatkowe szczegóły lub zadzwonimy (jeżeli nr telefonu będzie podany w formularzu).

0/100

0/1500

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytania w formularzu kontaktowym. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu, możliwości poprawiania lub żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania przesłanego przez formularz kontaktowy. Administratorem Twoich danych osobowych będzie GRAFPEER Projekt Robert Powroźnik, e-mail: kontakt@grafpeer.pl. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Zapoznałem się z polityką prywatności na stronie grafpeer.pl.

Kontakt z nami

+ 48 602 174 079
GG 59500848
kontakt@grafpeer.pl
Małochwiej Duży 44A
22-300 Krasnystaw

Dodatkowe informacje

VAT EU PL5641198004
Konto bankowe:
ING Bank Śląski S.A.
67 1050 1953 1000 0092 2683 2674
SWIFT/BIC INGBPLPW