Grafpeer

Projektujemy Twoje zadowolenie!

Projekty graficzne dopasowane
do Twoich potrzeb!

 

GRAFPEER Projekt

 

Oferujemy szeroki zakres usług z zakresu projektowania graficznego i przygotowania materiałów do druku. Nasze usługi kierujemy nie tylko do firm i instytucji ale także do klientów indywidualnych. Potrzebujesz projektu? Jesteś we właściwym miejscu!

 

Przykładowe realizacje
Przykładowe realizacje
Przykładowe realizacje
Przykładowe realizacje
Przykładowe realizacje

Ponad 2,5K realizacji

Liczba stale rośnie... tak jak ilość zjedzonych gorzkich czekolad :)

Przykładowe realizacje

Info...

Czym się zajmujemy, czyli co chętnie dla Ciebie wykonamy?

projekty graficzne

Projektujemy materiały reklamowe (i inne) na potrzeby druku oraz stron www (m.in. bilbordy, banery, plakaty, roll-up`y, etykiety, ulotki...) a także opakowania produktowe, materiały graficzne na samochody i wiele więcej. Korzystamy w razie potrzeby z materiałów stock`owych. Posiadamy także bogatą bazę własnych zdjęć, które wykorzystujemy na potrzeby projektowe, co często znacząco zmniejsza koszty zakupu zdjęć (do użytku komercyjnego) przez klientów. W wielu przypadkach, na życzenie klienta, możemy wykonać niezbędny materiał fotograficzny na potrzeby projektu.

Projekty graficzne

wizerunek marki

Projektujemy materiały identyfikacji wizualnej: loga (wykonujemy także wektoryzację plików rastrowych), księgi znaku, wizytówki, teczki firmowe, papier firmowy do korespondencji, komplety materiałów graficznych na spotkania biznesowe, konferencje lub inne wydarzenia, które warto wspomóc indywidualną szatą graficzną dla materiałów reklamowych... Tworzymy edytowalne materiały do wykorzystania w MS Office®: szablony, prezentacje, druki użytkowe z indywidualną grafiką lub dostosowaną do istniejącej identyfikacji wizualnej wg obowiązujących wymogów...

Wizerunek marki

skład graficzny

Książki, broszury, foldery reklamowe, katalogi, publikacje, informatory wg indywidualnych potrzeb... Wykonujemy usługi składu graficznego i łamania tekstów dostarczonych do wykonania publikacji. Przygotowujemy kompletny projekt graficzny na potrzeby druku (wg wymogów drukarni) oraz dostosowujemy projekt na potrzeby internetu. Korzystamy z najlepszego oprogramowania do składu publikacji jakim jest Adobe InDesign.

Skład graficzny

strony www

Tworzymy responsywne strony www m.in. w oparciu o systemy CMS (system zarządzania treścią, z panelem administracyjnym), łącznie z instalacją w środowisku produkcyjnym z niezbędnym oprogramowaniem monitorującym i zabezpieczającym oraz dostosowane do wymogów RODO. Strony oparte na CMS to bardzo dobre rozwiązanie dla tych, którzy chcą szybko rozbudowywać oraz aktualizować zawarte treści...

Strony www

...oraz inne materiały graficzne na życzenie klienta :)

Inne materiały graficzne

Przykładowe realizacje...

Dlaczego my?

Firmy, instytucje, stowarzyszenia, klienci indywidualni dla których mieliśmy przyjemność pracować, którzy nam zaufali i zlecili wykonanie projektów, powracają do nas z kolejnymi zleceniami i polecają nas swoim znajomym - co jest dowodem na to, że jesteśmy nastawieni na zadowolenie klienta z jakości wykonanego projektu, obsługi oraz czasu realizacji. Jeżeli potrzebujesz wykonawcy projektu graficznego... zapraszamy do kontaktu oraz dołączenia do grupy zadowolonych klientów, którzy dotychczas skorzystali z naszych usług. Grafpeer Projekt to duże doświadczenie, realne ceny, szybkie terminy, dbałość o jakość wykonanej usługi, kreatywność i indywidualne podejście do klienta oraz projektu graficznego. Projekty wykonujemy korzystając z oprogramowania Adobe Creative Cloud® i CorelDRAW®. Używamy materiałów z oficjalnych źródeł, dbając o warunki licencji... dlatego zapraszamy do skorzystania z naszych usług i przekonania się, że to był dobry wybór!

Grafik Krasnystaw... Grafik Lubelskie...?
Nieważne skąd jesteś :) Współpracujemy z klientami z całej Polski!


Warszawa • Białystok • Łódź • Gdańsk • Szczecin • Poznań • Wrocław • Katowice • Kraków...
także poza granicami Polski.

Wykonamy projekt dla Ciebie.
Dołącz do zadowolonych klientów!

Z naszych usług skorzystali m.in.:

Logo firmowe
Logo

grafpeer.pl

+48 602 174 079

Numer jest aktywny w komunikatorze Signal

VAT EU PL5641198004 | Konto bankowe ING Bank Śląski S.A. 67 1050 1953 1000 0092 2683 2674

Logo Fundusze Europejskie